Välisüksused Waffen SS

Juba 1941. aastal, esimese leegioni hakkas tekkida. Norras, vägede tuleviku jagunemise "Holland" moodustati siis esimene leegion moodustatud Prantsusmaa kolis idarindel. Inimesed, kes unistanud võitlevad oma riigi läks National Leegioni. See võib tunduda kummaline, kuid nad arvasid, et nad võitlevad oma kodumaa, ja mitte hiljem selgus, et huvide Saksamaa. Järelikult lõpus sõda oli palju võrseid osad. Aja jooksul hakkasid leegionid muutma jaguniteks või riiuliteks, ennetades, nagu ma kirjutasin varem, konfliktid, mis on põhjustatud SS-iga liitumisel erinevatest eesmärkidest. Nagu ma lugenud raamatut "Hoiatus SS ajalugu", Guido puzzle: Selline jaotus oli likvideerida ainult 1943, kui leegioni Flandria, Norra ja Taani olid ümber rahvusvaheliste allasutuste Waffen SS. Aga te peate meeles pidama, et see ei ole ainus põhjus, miks leegionid muutusid SS-divisjoniks. Teine põhjus on sõdurite puudumine kõigil rindel, eriti idaosas. Muidugi oli konflikte. Sageli Saksa ohvitserid teleekraanil välismaa sõdurit.

Minu näide on SS "KHANDSHAR" 13. Mornetaalne jaotus. See on erijuhtum, sest see on esimene Nalar osakonna Waffen SS. See loodi 1943. aasta kevadel ja saavutati endise moslemi bosnlaste. Arvati, et see aitaks võitluses partisanide Jugoslaavia. Sõdurid olid eristab asjaolu, et nad kandsid Fez ja võib täita usutalitusi. See oli seal, treeningu ajal Prantsusmaal 1944. aastal oli terava konflikti Saksa instruktorid ja ülestõusu nende vastu. Välismaalased sageli tõrkunud, vandenõu on tuntud ka liituda Punaarmee. Selline olukord tekkis bulgaaria Pikksaba rügemendis SS, mis moodustati 1944 (muundatakse rügementi võitlejatepõlvkond SS tankid 1945).

Aga tagasi idarindel, kus oli palju teisi välisriikide üksused Waffen SS. Selles artiklis tahaksin tõstatada olulise probleemi, mis pärineb idast, nimelt pärast Nõukogude Liidu rünnakut. Nagu te teate, pärast agressiooni vastu NSVL Saksa sõdurid täidetud kokkuhoidu külades. Siis, kui tööle 14. Grenadier divisjon, SS "Galisian" oli 80 tuhat vabatahtlikku. Kuid nii, et ma oleksin Ukrainas õigesti aru saanud, algusest peale arvasin, et kolmanda Reichi abiga oleks võimalik luua autonoomset riiki. Aga nad jätsid sellest kõrvale, viidates Vlasovi armee äritegevusele. Kuidas halb ei elanikele kuuluvate NSVL oleks pidanud? Iga sõja vastu tsaaria Venemaa, vaatamata kaebuste inimeste elu, lõpuks nad ei mässunud vastu nende inimeste ja nii suur hulk. Sõjaväes Napoleon ei olnud eraldi Vene piirkonnaks. Kui suur oli NSV Liidu hirm? I recommend travel in Uzbekistan cities Tashkent, Samarkand, Bukhara, Khiva